Ostukorv: 0
Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku
Siin on0üksused teie ostukorvi. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid
Kokku transport  Kinnitamiseks
Kokku

Osooni Toru Generaator Tarvikud 110V/220V Avatud Võimsus Osooni Keraamiline Toru Osooni Generaator 6g

€147.96 €139.08
  • Tüüp: Konditsioneer Osad

Uus

- +

modname=ckeditor

1. Keraamiline toru, 6G/H osooni generaator tarvikud koosneb kahest osast: keraamilised osooni toru ja kõrge pinge toide.

2 koostis ja omadused keraamiline toru: sisemine elektrood 316L roostevabast terasest, väline elektrood alumiinium radiaator dielektrilised materjalid 97 alumiiniumi rafineerimise, polütetrafluoroetüleen ja fluori tihendi originaali koostisega, topelt õhu jahutamine soojuse hajumise, kasutajaliides on pagoda struktuuri, sisemine läbimõõt 6 ~ 8MM toru on ühendatud, otsik, mille sisemine diameeter 8MM anti korrosiooni ja antioksüdant voolik on ühendatud (fluori voolik).Peamine funktsioon, keraamiline toru generaator on dielektriku dielektriline väärtus Changshu kõrge.Keskmise tugevusega ei ole mitte halb õnn, et soojusliku paisumise tegur on madal, maksimaalne rõhk gaasi allikas võib jõuda 0.1 MPA.Tavaline eluiga on tavaliselt 20 tuhat tundi.

Omadused keraamiline toru ozonizer:

Kõrge efektiivsus: kitsas lõhe heakskiidu (0.5 MM-0.8 MM) on kõrge osooni konversiooni määr ja madal müratase.

Madal energiatarve: energiatarve, kõrge pinge ja kõrge sagedusega koroona heakskiidu on 8 ~ 10KW.h/kgO3 .

Väike maht: maht keraamiline ozonation üksus on väiksem kui 1/3-1/2. \

Nr jaotus: töö pinge teeniva toru on ainult 10% oma jaotus pinge ja kõrge dielektriline konstant. \

Kõrge-kvaliteet: dielektrilised materjalid on valmistatud kõrge temperatuur paagutamine suure puhtus alumiiniumoksiidi keraamika imporditud poolt imporditud kõrge puhtusega alumiiniumi keraamika, kõrge täpsus freesimine kaks korda, ühtse heakskiidu, 316L roostevabast terasest sisemine elektrood ja pingeline kinnitus, polütetrafluoroetüleen gaasi düüs, korrosiooni-vastupidavad kõrge, puhas fluoro-rõngas tihend, välise õhu jahutamine soojuse hajumise, kasutades uusimat sun flower alumiinium sulamist kuld soojushajutamise tehnoloogia, tõhus soojuse hajumise, kaua aega tööd, Et osoonikihi nõrgenemine on ülimadal \

Märkus: eespool kirjeldatud katse tulemused on saadud alla 90% kontsentratsioon hapniku allikas ja ümbritseva õhu temperatuuril 25oC. \

\

\

\

\

\

Esimene samm: kõrge pinge toide ja ozono toru on paigaldatud Isolatsiooni juhatuse isolatsioon pardal on kinnitatud raamile.Tähelepanu tuleks pöörata osooni toru ja kõrge pinge toide metal juhul kest.Rohkem kui 3 cm (kõrge rõhk osad, kui liiga lähedal, et korpus on metallist kere, võivad moodustada suure surve õrnalt mõjutada kasutada või isegi kahju).Asukoht ozonic toru on šassiile.Konvektsioonisoojuse tuul ruumi, Et tagada, et ventilaatori töötamise ajal võib puhuda jahutusradiaator osooni toru tagada, et väline elektrood osooni toru on jahe ja stabiilne.

Teine samm: paigaldamine, õhu sisse-ja osooni outlet: õhu otsik osooni tube ei ole jagatud ja läbi gaasi düüs, mis tahes otsas, ja materjal õhu sisse saab teha räni kummist toru-või PC-voolik.Antioxidation toru jaoks väljalaskeava (4, fluori, fluori voolik, jne.) ühendatud, ja see on vajalik, et nod olla lekkinud.Gaasi sisenemisel osooni toru sisselaskeava juures, kas see on hapniku või õhu kaudu, peab olema tagatud.Puhas kuivatamine gaasi temperatuur ei tohi ületada 45 kraadi ja niiskus ei tohi ületada 70%.

Kolmas samm: paigaldamine potentsiomeeter, potentsiomeeter, mis on paigaldatud juhtpaneeli šassii, mugav kasutajad kohandada.

Neljas samm: kontrollige rida: kõrgepinge liini ja kõrge pinge maa liin pärast ozonizer, me peaks proovige ühendada kõrgepinge liini lühim vahemaa.Kõrgepinge liin on umbes 40CM kui lisaseadmed on välja tehase.Kui installimine on paigaldatud, kõrgepinge liin on lühikeseks lõigata nii palju kui võimalik vältida suure surve line liigutav muud read või objektide šassii.Kui tingimused on olemas, kõrgepinge juhtme võib ka valmistatud silikoon toru, mille läbimõõt 8MM, et muuta see turvalisemaks.Muud read, eriti digitaalse seadme ühenduste kohta, ei lähedal kõrgsurve osa (kõrge rõhu pakett, kõrgepinge liin, ozonate), muidu kõrge rõhk võib häirida selle normaalset funktsiooni.

Kasutamine: peamine generaatori osad õhkjahutusega osooni disinfector.Seda saab installida komplekt õhkjahutusega ozonizer suurema väljundi.

Nõudlus gaasi tarne: Hapnik 1~5L/MIN, õhu-10-30L/MIN (õhu allikas temperatuur ei ole suurem kui 45 kraadi, õhuniiskus on väiksem kui 75%).

Töökeskkond: ümbritseva keskkonna temperatuur on alla 45 celsiuse järgi, ja kuivatamine ja ventilatsioon on hea.

1, paigaldatud varustus peab olema paigutatud, kuivas ja ventileeritud puhas keskkond.Ümbritseva keskkonna temperatuur on vahemikus -10 kuni 40 kraadi ja suhteline niiskus on alla 85%.

2, kui seadmeid on hooldatud, elektriliini peab olema lahti ühendatud.

3, regulaarselt kontrollida ventilatsiooni ventileerimise seadmete kohta.Kui seal on rohkem tolmu, eemaldage see ja puhastage see aeg.

4 seadmed võivad töötada pidevalt 24 tundi pikka aega, kuid palun veenduge, et seade on hästi ventileeritud ja soojust hajutama.

5, märg rätik kasutada puhastamise raam peab olema keerutatud kuiv ja kasutada.Ei pritsi vett masinasse.

Märksõnad: osooni generaator 110v toru, osooni generaator vee 110 v, osooni generaator 220 v, osooni auru 110 v, diisel generaator 110 v, osooni generaator 110v 10g, osooni generaator 110v 40g, osooni generaator ruum 110, ozon generaator 12 v, osooni generaator 12 v

Seotud tooted