Ostukorv: 0
Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku
Siin on0üksused teie ostukorvi. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid
Kokku transport  Kinnitamiseks
Kokku

Loominguline retro personalized cartoon auto mahlaka lillepoti ole lihtne deformeeruda, hingav micro maastiku pottidesse kaunistused

€8.15 €6.93
 • Viimistlus: Kroomitud
 • Komplekt Tüüp: No
 • Kasutamise Tingimus: Korrus
 • On Nutikas Seade: No
 • Kasutatud: Kunstlik Lill
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Omadused: ei ole lihtne deformeeruda, breat
 • Põhja läbimõõt: 1cm
 • vormi kasutamine : kombineeritud
 • Mudeli Number: PUUDUB
 • Materjal: Kivi
 • Valmistamisviis: pool-käsitsi semi-mehhaanik
 • Tüüp: vaas
 • Stiil: Peace

Uus

- +

Spetsiaalne sahtel auto tuleb eraldi osta https://detail.1688.com/offer/521157434065.html?spm=a26286.8251493.0.0.221425b2ymRjtm Klõpsake tellida"

Logistika valik

Vastavalt tegelikule toodete koguse, mida tellitakse, et vähendada oma veokulud, me valida kõige sobivam transpordiviisi oma aadress.Kaubavedu Laagri

Kõik kliendid kannavad kaupa. Ja klient peab maksma express tasu ette. ② Võtta logistics kaubaveo makstakse.

Express

1.1. Kõik väikesed esemed ja proovid saadetakse express, ja klient kannab kaubavedu, ja nr kullerpostiteenuse peab olema määratud.Selleks, et vältida arusaamatusi, palun klienditeenindusse ja tellida.

1.2. Express freight on esimene raskus + jätkas kaal, ja esimene kaal on 8-20 jüaani / kg.Express tasu vastavalt tegelikule kaal pakend üle 1 kg, ja ostja esitab selle pärast kaupade valimisel.

raamat Lase klienditeenindus hinnangul kaalu ja hinnata kaubavedu, ja ostja maksab express kauba ette.Kui kaup olema pakitud ja kaalutud ülejääk tagastatakse ja vähem kompenseeritakse.Logistika

2.1. Kui puudub märkus, siis palun andke meile teada vaikimisi.

2.2. Kõiki logistika-kauba eest tasutakse saabumisel ja turustusvõimalusi peaks korja see üles ise.Kui peate andma kauba oma ukse, siis palun selgitage, koos klienditeenindus, ja uksest-ukseni kättetoimetamise kulud kannab ise.

2.3. Suur kaubad on tasu, mille maht, samal ajal kui väike kaup on laetud massist.Palun pöörduge klienditeeninduse kontaktandmed.

2.4. Vaikimisi on meie ettevõte toob kaupade Alibaba logistika pakkujad: Debang, aneng, Hiina Raudtee, Shenghui (linn transiit), Jiaji (linn transiit), jne., mida saab jälgida logistika staatus.

ja Otse logistika (ei ole jälgitav), valime lähima pick-up outlet kohaselt aadress te mainisite, ja lisada 10-15 jüaani kasti või kasti transit maakonna tasandil ala

number Yue multi - odavam.Kindlasti konsulteerige klienditeenindusega.

Logistika retsepti

Normaalsetel tingimustel, meil on vaja aega, et täiendada tootmiseks, kui me ei aktsepteeri kiireloomulised tellimused.Me võivad aeglustada tarne 7-10 päeva jooksul, kui mõned tooted on ebapiisav.

kaupade (et olla kursis tellimuse esitamisel).Otsene linna 1-5 päeva, et jõuda, transiidi linna 5-7 päeva, et pakkuda logistika-kauba ise (mõnedes piirkondades võib jõuda vaid linna tasandil, linna tõttu objektiivselt põhjendatud"

Linn, Me ainult pick up pick-up väljalaskeavade lähedal meie klientidele.".

Selgita,

Kui tellimuse online, minimaalne arv, mis on vaikimisi teavet tagatud tehingud on seatud.Seal on palju stiile toode, mis on ühtlaselt jaotatud, kui tarne.Segatud seisund Partii, Kui summa on rohkem kui 250 jüaani, partii on segatud.Pakkimine küsimused

Kaupade ilma märgistust, on lihtsalt pakitud kastidesse.Selleks, et tagada ohutus keraamiliste toodete transport protsess, kõik suured ja väikesed kaupade tuleb tasuda täiendav pakendamine tasu, kui nad on välja saadetud.Sõltuvalt olukorrast"

5-20 jüaani tuleb tasuda koguse eest.Kulude puidust raam on 20 jüaani / töö, mis kannab klient.Umbes purunemise korral kahju pärast kauba kahjustatud toodete pildid tuleb esitada 24 tunni jooksul pärast kauba, ja 80% makse kauba eest tuleb hüvitada.Palun pange tähele, et kahjustatud tooteid ei väljastata uuesti eraldi.

Märksõnad: riputada poti, decor pott, taime pott, pott, lillepoti, decor lillepotis, Planter, plastist pott, bonsai pott, ceram pott

Seotud tooted